Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Vanilla Printing Limited

Im Online Czat teraz

Vanilla Printing Limited

1 2 3 4
Vanilla Printing Limited Vanilla Printing Limited Vanilla Printing Limited Vanilla Printing Limited

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki : Drukowanie w winie
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 50,000,000-90,000,000
Rok założenia : 2012
pc Export : 80% - 90%

Nasz sprawny personel pracuje przez całą dobę, aby dać ci wszystko, a nasze ceny są konkurencyjne i uczciwe. Jesteśmy dumni z naszej pracy, którą mogą potwierdzić nasi zadowoleni klienci.

Nasze oddanie dla naszych klientów jest prowadzone przez nasz doświadczony zespół zarządzający, projektantów i zręcznych pracowników.

Nasza wiedza jest naszą siłą; mamy oddaną, utalentowaną, ciężko pracującą grupę ludzi, którzy dążą do tego, aby najlepsi i dumni ze swojej pracy. Nasz zespół służy pomocą we wszystkich aspektach procesu drukowania od projektowania, proofingu, druku końcowego i pakowania. Jeśli nie ma pewności, co jest wymagane, zadzwoń do jednego z naszych przedstawicieli handlowych i udzielą wskazówek w tym procesie. Posiadamy zespół ds. Sprzedaży, kreatywności, projektowania i drukowania, aby zapewnić pomoc na każdym etapie procesu dostarczania produktu końcowego i rozmowy kontrolnej.

Zapewniamy wszystkim naszym klientom doskonałą obsługę i tylko produkty o jakości druku. Dysponujemy szeroką gamą maszyn drukarskich i nowoczesnym sprzętem, a nasza wyspecjalizowana i wykwalifikowana siła robocza pozwala nam wydajnie i ekonomicznie produkować szeroką gamę drukowanych produktów.

Szczegóły kontaktu
Vanilla Printing Limited

Tel: 852-3078-6650

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)